content_copy

Dezynfekcja i deodoryzacja w sytuacjach trudnych

BIOIntensiv

BIOIntensiv
BIOIntensiv

BIOIntensiv jest przeznaczony do intensywnego i podstawowego czyszczenia różnego rodzaju materiałów, powierzchni i podłóg. Produkt skutecznie i wydajnie czyści silny smar oraz rozpuszczalniki olejowe. Szczególnie nadaje się do podłóg warsztatowych oraz maszyn. Produkt nie powoduje korozji jak również nie uszkadza farb, metali ani tworzyw sztucznych. Usuwa sadzę i węgiel. Może być stosowany w gospodarstwie domowym. BIOIntensiv jest ekologiczny, przyjazdy dla ludzi i zwierząt.

Cena: 350,00 zł
szt.
  • nowość

Dezacid VR White 5kg

Dezacid VR White 5kg
Dezacid VR White 5kg

Dezacid VR White jest preparatem o działaniu dezynfekującym przeznaczonym do dezynfekcji powierzchni
(mających również kontakt z żywnością) pomieszczeń handlowych i wyposażeń oraz środków transportu zwierząt i pomieszczeń
hodowlanych.

Cena: 298,00 zł
szt.

Eliminator koncentrat 1L

Eliminator  koncentrat 1L
Eliminator koncentrat 1L

Nowatorski preparat do neutralizacji odorów na drodze chemicznej dezaktywacji ich cząsteczek. ELIMINATOR usuwa setki organicznych i nieorganicznych substancji odoroczynnych. W wyniku reakcji chemicznej powstaje nowa nieaktywna zapachowo cząsteczka chemiczna, która łatwo ulega biodegradacji.

Cena: 180,00 zł
szt.

KARAT-DEZ

KARAT-DEZ
KARAT-DEZ

Zielony koncentrat myjący z działaniem dezynfekującym do codziennej higieny i mycia. Do zastosowania na wszelkich odpornych na działanie wody powierzchniach. Karat Des posiada cechy dezodorujące i antystatyczne. Posiada przyjemny, świeży zapach. Nadaje się do zastosowania na akrylu, pleksi. Nadaje blask czyszczonym powierzchnią.

Cena: 190,00 zł
szt.

Lerasept FI plus 10kg

Lerasept FI plus 10kg
Lerasept FI plus 10kg

Płyn, gotowy do użycia płynny preparat do dezynfekcji powierzchni mających jak i niemających
kontaktu z żywnością, urządzeń, sprzętów i wyposażenia w obszarze spożywczym, medycznym,
kosmetycznym, w gospodarstwach domowych, miejscach prywatnych, publicznych
i przemysłowych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze oraz wirusobójcze.

Cena: 172,80 zł
szt.

Lerasept Forte

Lerasept Forte
Lerasept Forte

Lerasept Forte jest płynnym, stabilizowanym środkiem dezynfekującym na bazie nadtlenku wodoru i kwasu nadoctowego. Skuteczny przeciwko bakteriom, grzybom, sporom i wirusom

Cena: 313,20 zł
szt.

Lerasept Specjal

Lerasept Specjal
Lerasept Specjal

Lerasept® spezial stanowi płynną stabilizowaną kombinację dezynfekującą na bazie nadtlenku wodoru-kwasu nadoctowego. Preparat ten jest szczególnie w niższych temperaturach skuteczny na wszystkie grupy drobnoustrojów.

Cena: 220,00 zł

NOBACTEL 5000ml

NOBACTEL 5000ml
NOBACTEL 5000ml

NOBACTEL jest nietoksyczny dla zwierząt i ludzi, w 95% ulega biodegradacji, nie zawiera kwasów, fenoli, rozpuszczalników, utleniaczy, formaliny. Jest produktem ekologicznym zgodnym z legislacją europejską. Skutecznie działa w temperaturach od +4oC do +120oC. Nie powoduje korozji. Jest w pełni aktywny w środowisku niejednorodnym. Pozostawia przyjemny zapach świeżości. Jest stosowany we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie itd.

Cena: 198,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl